TRIGLAV VATERPOLO REGIONALNA LIGA
Raspored utakmica Triglav vaterpolo regionalne lige za sezonu 2014./2015.
Prvo kolo, 04. 10. 2014.
Grupa A:
18:00h HAVK Mladost - AVK Branik 18:45h OVK Pošk - Budva 19:00h Primorje EB - Jadran ST 05. 10. 2014. 17:15h Partizan - Radnički |
Grupa B:
17:15h Mornar BS - Jug CO 19:00h Jadran HN - Medvešćak 20:00h Primorac - Jadran Slobodna: Crvena Zvezda |
Drugo kolo, 08. 10. 2014.
Grupa A:
18:15h Primorje EB - HAVK Mladost 18:45h Radnički - OVK Pošk 20:00h Jadran ST - Budva 07. 10. 2014. 20:00h AVK Branik - Partizan |
Grupa B:
19:00h Jug CO - Jadran HN 19:30h Vojvodina - Medveščak 20:15h Crvena Zvezda - Mornar BS Slobodan: Primorac |
Treće kolo, 15. 10. 2014.
Grupa A:
20:15h Partizan - Primorje EB 20:45h HAVK Mladost - Jadran ST 21:00h OVK Pošk - AVK Branik 14. 10. 2014. 20:00h Budva - Radnički |
Grupa B:
19:00h Mornar BS - Primorac 20:45h Medveščak - Jug CO 14. 10. 2014. 19:00h Jadran HN - Crvena Zvezda Slobodna: Vojvodina |
Četvrto kolo, 25. 10. 2014.
Grupa A:
19:00h AVK Branik - Budva 19:00h Primorje EB - OVK Pošk 20:30h Jadran ST - Radnički 21:15h HAVK Mladost - Partizan |
Grupa B:
20:00h Crvena Zvezda - Medvešćak 20:00h Primorac - Jadran HN 24. 10. 2014. 19:30h Vojvodina - Jug CO Slobodan: Mornar BS |
Peto kolo, 05. 11. 2014.
Grupa A:
18:00h Budva - Primorje EB 18:30h Radnički - AVK Branik 19:30h OVK Pošk - HAVK Mladost 20:00h Partizan - Jadran ST |
Grupa B:
18:15h Jug CO - Crvena Zvezda 20:45h Medveščak - Primorac 21:00h Mornar BS - Vojvodina Slobodan: Jadran HN |
Šesto kolo, 08. 11. 2014.
Grupa A:
15:00h HAVK Mladost - Budva 17:15h Primorje EB - Radnički 20:00h Partizan - OVK Pošk 20:30h Jadran ST - AVK Branik |
Grupa B:
19:00h Mornar BS - Jadran HN 19:00h Primorac - Jug CO 09. 11. 2014. 20:00h Vojvodina - Crvena Zvezda Slobodan: Medveščak |
Sedmo kolo, 15. 11. 2014.
Grupa A:
17:15h OVK Pošk - Jadran ST 19:00h AVK Branik - Primorje EB 19:00h Budva - Partizan 16. 11. 2014. 17:15h Radnički - HAVK Mladost |
Grupa B:
19:30h Crvena Zvezda - Primorac 19:30h Jadran HN - Vojvodina 14. 11. 2014. 20:45h Medveščak - Mornar BS Slobodan: Jug CO |
Osmo kolo, 22. 11. 2014.
Grupa A:
19:00h Jadran ST - Primorje EB 19:00h AVK Branik - HAVK Mladost 21. 11. 2014. 20:15h Budva - OVK Pošk 23. 11. 2014. 19:15h Radnički - Partizan |
Grupa B:
18:00h Medveščak - Jadran 19:00h Jug CO - Mornar BS 23. 11. 2014. 20:05h Vojvodina - Primorac Slobodna: Crvena Zvezda |
Deveto kolo, 06. 12. 2014.
Grupa A:
17:15h OVK Pošk - Radnički 19:00h Partizan - AVK Branik 19:00h Budva - Jadran ST 05. 12. 2014. 20:15h HAVK Mladost - Primorje EB |
Grupa B:
19:15h Mornar BS - Crvena Zvezda 05. 12. 2014. 19:30h Jadran HN - Jug CO 20:45h Medveščak - Vojvodina Slobodan: Primorac |
Deseto kolo, 13. 12. 2014.
Grupa A:
18:15h Primorje EB - Partizan 19:00h Jadran ST - HAVK Mladost 11. 12. 2014. 20:00h Radnički - Budva 12. 12. 2014. 18:00h AVK Branik - OVK Pošk |
Grupa B:
19:00h Jug CO - Medvešćak 20:15h Crvena Zvezda - Jadran HN 12. 12. 2014. 19:00h Primorac - Mornar BS Slobodna: Vojvodina |
Jedanaesto kolo, 10. 01. 2015.
Grupa A:
17:15h Partizan - HAVK Mladost 18:00h Budva - AVK Branik 18:00h OVK Pošk - Primorje EB 19:00h Radnički - Jadran ST |
Grupa B:
19:00h Jadran HN - Primorac 19:00h Jug CO - Vojvodina 11. 01. 2015. 20:15h Medveščak - Crvena Zvezda Slobodan: Mornar BS |
Dvanaesto kolo, 17. 01. 2015.
Grupa A:
HAVK Mladost - OVK Pošk Jadran ST - Partizan Primorje EB - Budva AVK Branik - Radnički |
Grupa B:
Vojvodina - Mornar BS Primorac - Medvešćak Crvena Zvezda - Jug CO Slobodan: Jadran HN |
Trinaesto kolo, 24. 01. 2015.
Grupa A:
OVK Pošk - Partizan AVK Branik - Jadran ST Radnički - Primorje EB Budva - Havk Mladost |
Grupa B:
Jadran HN - Mornar BS Crvena Zvezda - Vojvodina Jug CO - Primorac Slobodan: Medvešćak |
Četrnaesto kolo, 31. 01. 2015.
Grupa A:
Primorje EB - AVK Branik HAVK Mladost - Radnički Partizan - Budva Jadran ST - OVK Pošk |
Grupa B:
Primorac - Crvena Zvezda Mornar BS - Medvešćak Vojvodina - Jadran HN Slobodan: Jug CO |
Petnaesto kolo, 04. 02. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
A1 - B4 A4 - B1 A2 - B3 A3 - B2 |
Grupa plasman i ostanak:
A8 - B5 A6 - B7 A7 - B6 Slobodan: A5 |
Šesnaesto kolo, 07. 02. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
B1 - A1 B2 - A2 B3 - A3 B4 - A4 |
Grupa plasman i ostanak:
B5 - A5 B6 - A6 B7 - A7 Slobodan: A8 |
Sedamnaesto kolo, 21. 02. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
A1 - B3 A2 - B4 A3 - B1 A4 - B2 |
Grupa plasman i ostanak:
A5 - B7 A7 - B5 A8 - B6 Slobodan: A6 |
Osamnaesto kolo, 28. 02. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
B2 - A1 B1 - A2 B3 - A4 B4 - A3 |
Grupa plasman i ostanak:
B6 - A5 B5 - A6 B7 - A8 Slobodan: A7 |
Devetnaesto kolo, 07. 03. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
B4 - A1 B1 - A4 B3 - A2 B2 - A3 |
Grupa plasman i ostanak:
B5 - A8 A7 - A6 B7 - A6 Slobodan: A5 |
Dvadeseto kolo, 04. 03. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
A1 - B1 A2 - B2 A3 - B3 A4 - B4 |
Grupa plasman i ostanak:
A5 - B5 A6 - B6 A7 - B7 Slobodan: A8 |
Dvadesetprvo kolo, 21. 03. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
B3 - A1 B4 - A2 B1 - A3 B2 - A4 |
Grupa plasman i ostanak:
B7 - A5 B5 - A7 B6 - A8 Slobodan: A6 |
Dvadesetdrugo kolo, 28. 03. 2015.
Grupa za prvaka i plasman:
A1 - B2 A2 - B1 A4 - B3 A3 - B4 |
Grupa plasman i ostanak:
A5 - B6 A6 - B5 A8 - B7 Slobodan: A7 |